LENOVO PC ThinkStation/Workstation P3 Ultra SFF G2 - Ultra5 245K,32GB,1TBSSD,RTX A400 4GB,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
42 307 Kč
34 964,04 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 245K, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| AI PC Kategorie | AI-Ready Workstations |
| Socket | 1x FCLGA1851 |
| Integrovaná Grafika | Integrated Intel Graphics |
| Dedikovaná Grafika | 1x NVIDIA RTX A400 4GB |
| Chipset | Intel W880 Chipset |
| Paměť | 1x 32GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 128GB (2x 64GB DDR5 CSODIMM) |
| M.2 SSD Disk | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opa |
| SATA Controller | Integrovaný SATA controller |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napájení | 330W 90% Napájecí Adaptér |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš |
| Rozšiřující sloty | 2x nebo 3x PCIe sloty záleží na výběru riser karty • 3x slot konfigurace: - Slot 1: PCIe 4.0 x16 (x8 lanes), by riser card - Slot 2: PCIe 4.0 x16 (x8 lanes), by riser card - Slot 3: PCIe 4.0 x8 (x4 lanes), onboard • 2x slot konfigurace: - Slot 1: PCIe 4.0 x16, by riser card - Slot 2: PCIe 4.0 x8 (x4 lanes), onboard |
| Prachový filtr | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 87 x 223 x 202 mm |
| Hmotnost | 3.6Kg (maximální konfigurace) |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | ne |
| Přední Porty | 2x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), pouze přenos dat 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Zadní porty | 4x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 3x DisplayPort 1.2 1x Ethernet (GbE RJ-45) |
| Volitelné zadní porty | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno, FIPS 140-2 certifikováno |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3x7mm |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise s Intel AMT 16 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 1. rok premier onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Barva | Černá |
| Zelená certifikace | • ENERGY STAR 8.0 • EPEAT Gold • RoHS compliant • TCO Certified 9.0 |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte www.thinkworkstations.com/isv-certifications/ |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H - splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Bufferzone Standard Plus 1-year |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Grafický čip | NVIDIA RTX A400 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 245K |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/2 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 5 |
| Podpora AI | Ano |
| Provedení počítače | USFF (Ultra Small Form Factor) |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 3.2, DisplayPort, USB Type-C, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 |
| Typ sestavy | Profesionální |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava PC | Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 330 |
| Kód produktu | 004805805 |
| EAN | 198157886520 |
Podobné produkty
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?