LENOVO TAB K12 (TB361FU) - MTK Dimensity 6400,12.1" 2.5K IPS 90Hz,8GB,128GB UFS 2.2,microSD,10200mAh,Android 15,Pen
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
5 723 Kč
4 729,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Dimensity 6400 (8C, 2x A76 @2.5GHz + 6x A55@2.0GHz) |
| Grafika | Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Čipová sada | MediaTek SoC Platform |
| Paměť | 8GB Pájený LPDDR4x |
| Úložiště | 128GB UFS 2.2 |
| Čtečka karet | microSD slot |
| Podpora úložiště | 128GB UFS 2.2 na základní desce, microSD karty, podpora až 2TB (exFAT) |
| Reproduktory | 4 reproduktory, optimalizováno s Dolby Atmos |
| Mikrofon | Dual |
| Kamera | Přední 8.0MP / Zadní 13.0MP |
| Hlasové volání | Ne |
| Senzory | Akcelerometr (G) senzor, Ambient Ligh Sensor, Hallový senzor |
| Vibrační motor | Není podporován |
| Baterie | Integrovaná 10200mAh |
| Napájecí adaptér | 10V / 4.5A |
| DESIGN | |
| Displej | 12.1" 2.5K (2560x1600) IPS 600nits (typical) / 800nits (HBM), Paper-like Anti-glare, 96% DCI-P3, 90Hz, Touch |
| Dotykový displej | In-cell, 10-bodový multi-dotyk |
| Materiál pouzdra | Kov |
| Klávesnice | Ne |
| Pero | Ano (součástí balení) |
| Ochrana proti prachu a vodě | IP52 |
| Rozměry (ŠxDxV) | 278.8 x 181.05 x 6.29 mm |
| Hmotnost | Přibližně 530 g |
| Barva pouzdra | Luna Šedá |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Android™ 15 nebo novější |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2 |
| WWAN | Ne |
| Systémy určení polohy | GPS + GLONASS + Galileo |
| Standardní porty | 1x USB-C 2.0 (podpora přenosu dat a nabíjení) |
| 1x Pogo pin connector (3-point) | |
| 1x slot pro paměťovou kartu | |
| SLUŽBY | |
| Základní záruka | 1 rok, Kurýr |
| CERTIFIKACE | |
| Ekologické certifikace | ENERGY STAR 9.0 (only available for TB361FU) Energy rating F (TB361FU). View details by EPREL registration number 2411428. ErP Lot 6/26 RoHS compliant |
| Další certifikace | TÜV Rheinland Reflection Free TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardwarové řešení) |
| Odolnost vůči prachu a vodě | IP52 |
Technické parametry
| Baterie (mAh) | 10000-10999 |
| Konektory | USB-C |
| Paměť externí | Micro SD |
| Paměť interní (GB) | 128 |
| Procesor | MediaTek |
| Rozlišení displeje (pix.) | 2560 x 1600 |
| Značka procesoru | MediaTek |
| Kód produktu | 004805971 |
| EAN | 198158823401 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 850 FR, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
6 525 Kč
5 392,56 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 650 FR, 400W, UPS 650VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
4 735 Kč
3 912,63 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 1300 USB IEC, Off-line, Tower, 1300VA/840W, výstup 8x IEC, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
5 883 Kč
4 861,98 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?