Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Silver, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120 mm ARGB Fan, Střibrná
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 879 Kč
2 379,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterFrame 400 Mesh Silver
MasterFrame 400 Mesh je počítačová skříň, která nabízí otevřený a pevný design v kompaktnější podobě. Zachovává důležité modulární prvky, jako je možnost změny orientace, nastavitelné držáky a podpora výkonných komponent. Zároveň je navržena tak, aby byla snadná na sestavení a přehledná pro co nejširší okruh uživatelů.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2 x 120 mm; 1 x 140 mm |
| Vrchní část | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 390 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vepředu, Na boku |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 471 x 261 x 361 mm |
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566574 |
| EAN | 4719512162668 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?