Cooler Master case MasterFrame 500 Mesh Silver, Průhledná bočnice, ATX, 2x 200mm Fan, 1x 120mm Fan, Šedá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 780 Kč
2 297,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterFrame 500 Mesh
MasterFrame 500 Mesh je prémiová otevřená skříň typu mid-tower navržená pro výkonné komponenty, pokročilé konfigurace chlazení a neomezené možnosti přizpůsobení. Je vybaven rámem FreeForm 2.0 společnosti Cooler Master, podporuje základní desky ATX až E-ATX a nabízí otevřený přístup k modulárním návrhovým souborům - umožňuje stavitelům, modderům a tvůrcům posouvat hranice designu PC.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo port |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.1 Gen2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 200 mm; 2x 180 mm; 3x 120 mm; 2x 140 mm; |
| Vrchní část | 2x 200 mm; 2x 180 mm; 3x 120 mm; 2x 140 mm; |
| Spodní část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 390 mm |
| Maximální délka zdroje | 235 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 471 x 261 x 544 mm |
| Váha | 10 kg |
Co je v krabici
2x SickleFlow 200 ARGB Ventilátor
1x SickleFlow 120 ARGB Ventilátor
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566517 |
| EAN | 4719512160329 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?