Cooler Master case MasterFrame 600 Black, Průhledná bočnice, ATX, 3x 140mm Fan, 1x 120mm Fan, Černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
3 506 Kč
2 897,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterFrame 600
MasterFrame 600 je vlajkovou lodí řady skříní ATX s rozměry 544 x 531 x 261 mm. Nabízí všestranný, prostorný design, který podporuje standardní základní desky ATX, s dostatkem prostoru pro rozšíření, chlazení a efektivní správu kabelů.
Podporuje modulární konfigurace z výroby, což umožňuje flexibilní přizpůsobení hardwaru a poskytuje nejlepší možnosti upgradu pro přizpůsobení a rozšíření systému.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 5x |
| 3.5" Pozice | 5x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 420 mm |
| Vrchní část | 360, 280, 240 mm |
| Boční část | 420, 360, 280, 240 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140mm; 3x 120mm; 2x 180mm; 2x 200mm |
| Vrchní část | 2x 140mm; 3x 120mm; 2x 180mm; 1x 200mm |
| Boční část | 3x 140mm; 3x 120mm |
| Spodní část | 1x 140mm; 1x 120mm; 1x 180mm; 1x 200mm |
| Zadní část | 1x 120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 485 mm |
| Maximální délka zdroje | 235 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vepředu, Nahoře, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 531 x 261 x 544 mm |
Co je v krabici
3x Mobius 140mm
1x Mobius 120mm
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566495 |
| EAN | 4719512158265 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 700 USB IEC, Off-line, Tower, 700VA/420W, výstup 4x IEC C13, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?