Cooler Master zdroj V850 SFX, 92mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 834 Kč
2 342,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master V850 SFX
Vítejte ve světě V SFX Gold, malého, ale výkonného zdroje napájení. V SFX Gold má jednu z nejvyšších hustot napájení, která je dnes k dispozici. Díky dodávanému držáku kompatibilnímu s ATX může V SFX Gold navíc podporovat počítač jakékoli velikosti.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | SFX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 12-6A |
| Velikost ventilátoru | 92 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (300mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (450mm) |
| CPU/EPS 8pin Konektor | 1x / 1x (450mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (400mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (400mm + 120mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (100mm + 115mm + 115mm + 115mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (100mm + 115mm + 115mm + 115mm) |
| --- | |
| ATX 12V Verze | 3.1 |
| SFX 12V Verze | 3.42 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566586 |
| EAN | 4719512148167 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?