CPU INTEL Core i5-14400F, až 4.7GHz, 20MB L3, LGA1700, TRAY
| Výrobce | Intel |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
3 958 Kč
3 271,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Intel CPU i5-14400F TRAY - minimální odběr 14ks (1pack)
Desktopové procesory Intel Core™ i5 (14. generace) s podporou PCIe 5.0 a 4.0, DDR5 a DDR4 jsou optimalizovány pro hráče a produktivitu a pomáhají poskytovat vysoký výkon. Vyžaduje diskrétní grafiku. Kompatibilní se základními deskami založenými na čipové sadě Intel 700 Series a Intel 600 Series. 65W základní výkon procesoru. Intel Laminar RM1 součástí balení.
Stolní procesor Intel Core™ i5-14400F (14. generace), bez procesorové grafiky.

Odkaz na stránky výrobce
Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 10 (6P+4E) |
| Počet vláken | 16 |
| Frekvence procesoru | 3.5 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 4,7 GHz |
| L2 Cache | 9,5 MB |
| L3 Cache | 20 MB |
| Overclock | Ne |
| TDP | 65 W, Turbo: 148 W |
| CPU Socket | LGA1700 |
| Podporované technologie | ISM |
| Konektivita | |
| Podpora Chipsetu | Intel 700 Series Chipset Intel 600 Series Chipset |
| Podporovaný typ paměti | DDR4 3200 DDR5 4800 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální kapacita paměti | 192GB |
Technické parametry
| Řada procesoru | Intel Core I5 |
| Socket (patice) | Socket 1700 |
| Kód produktu | 0041077318 |
| EAN | 8592978516871 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 650 FR, 400W, UPS 650VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
4 735 Kč
3 912,63 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?