GIGABYTE LCD - 24,5" Gaming monitor G25F2, SS IPS, 1920x1080 FHD, 200Hz, 1000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 917 Kč
2 410,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE G25F2
G25F2 Gaming Monitor přináší dokonale vyváženou kombinaci rychlosti, výkonu a kvality obrazu. Navržen pro hráče, kteří vyžadují plynulost i přesnost, nabízí vysokou obnovovací frekvenci, bleskovou odezvu a živé barvy, které vtáhnou do děje každé hry. S moderním designem, herními funkcemi a špičkovou technologií z dílny GIGABYTE se stává ideální volbou pro ty, kteří chtějí naplno využít potenciál svého herního systému.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 24,5" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 120% |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT |
| Obnovovací frekvence | 200Hz |
| Spotřeba | 18 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x 3.5mm jack |
| Vlastnosti | HDR Nastavitelná výška Flicker-Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 556.9 x 498.3 x 187.5 mm |
| Váha | 4,34 kg |
Technické parametry
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| DP počet | 1 |
| DP verze | 1.4 |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Hmotnost (kg) | 4.34 |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Možnost prodloužené záruky | Ne |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | DisplayPort, HDMI |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Typ panelu | IPS |
| Vlastnost | Rovný |
| Výbava | VESA, Reproduktory, Nastavitelná výška, HDR |
| Kód produktu | 0041541165 |
| EAN | 4719331867409 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS FR, 550 VA, 330 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E, Tower
Skladem
Doručení do týdne
2 649 Kč
2 189,26 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 700 USB IEC, Off-line, Tower, 700VA/420W, výstup 4x IEC C13, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?